Що буде далі? Володимир Зуб та Андрій Садовий про СOVID-19 у Давидові

За майже добу активного розповсюдження інформації щодо COVID-19 у селі Давидів, певно, не знайдеться вже такого львів’янина, який би не був у курсі подій навколо цієї теми. Тепер усім залишається активно слідкувати за останніми даними щодо розвитку ситуації у цій місцевості та суворо дотримуватись правил карантину кожен на своєму місці – чи то на роботі, чи вдома.

COVID-19 у Давидові

Давидів

Як повідомляє інформаційний портал “leopolis.one“, ще ввечері 29 квітня, коли стало відомо про 6 нових випадків COVID-19 у селі, було прийнято рішення частково закрити село та обмежити в’їзд/ виїзд. Відтак, вже другу добу тут встановлено блокпости (на деяких вулицях села), а в години пік бригада медиків та поліцейських виміряють людям температуру. У разі погіршення ситуації блокпости стоятимуть цілодобово, а село цілком закриють. Попередньо відомо, що Давидів ізолювали до 4 травня, передає пресслужба Давидівської сільської ради ОТГ.

Через встановлення особливого режиму у Давидові, збільшення кількості хворих, паніку деяких мешканців та негативні коментарі навколо цієї теми окремих осіб, так званих “експертів” у питанні COVID-19, до односельчан звернувся сільський голова Володимир Керницький. Він розповів останні новини щодо COVID-19 у цій місцевості та закликав людей не сіяти паніки, а дотримуватись усіх умов ситуації, що склалась. Очільник Давидова зазначив, що вони (місцева влада) одразу почали діяти, аби протидіяти коронавірусу та мінімізувати його поширення у селі. Саме тому було встановлено певні правила життя тут. Пан Керницький закликає людей серйозно поставитись до цього та допомогти подолати хворобу, бо це можливо тільки спільно діючи.

Володимир Зуб та Андрій Садовий про спалах COVID-19 у Давидові

У своєму відеозверненні Володимир Керницький зазначив, що Давидову вже зголосились допомогти зі Львова. Зокрема до проблеми одразу підключився голова ЛОДА Максим Козицький, мер Львова Андрій Садовий та навіть очільник сусіднього міста Винники Володимир Квурт. Щодо останнього, то сільський голова Давидова особисто у відеозверненні подякував пану Квурту за швидку реакцію та руку допомоги. Це для нього було досить неочікувано, але надзвичайно приємно.

Ситуацію спалаху коронавірусу у Давидові у прямому ефірі на радіо “Львівська хвиля” прокоментував головний медик Львова Володимир Зуб. За його словами, ситуація надзвичайно серйозна, але стабільна та під контролем. За рішенням мера Львова туди було направлено машини, які дезінфікували територію спеціальними розчинами. Найперше обробляли вулиці, особливо поруч з великими магазинами. Також продезінфікували під’їзди. Володимир Зуб наголосив, що якщо Давидову буде потрібна медична допомога, то Львів звичайно готовий допомагати. 

Зазначимо, станом на вечір 30 квітня у селі зафіксовано 21 випадок захворювання на коронавірус. Як розповіла Наталія Тімко, головна інфекціоністка області, важких хворих у Давидові немає. Кількох людей лікують у Львівській обласній інфекційній лікарні, одного – у Центрі легеневого здоров’я, всі інші – вдома на самолікуванні під пильним наглядом лікарів.

Тож дотримуйтесь усіх правил карантину та залишайтесь здоровими!

карантин

 

More from author

10 фактів про львівський ринок «Шувар»: від болотистого пустиря до найбільшого агрохабу регіону

Для кожного львів’янина та гостя міста назва «Шувар» асоціюється зі свіжістю, величезним асортиментом та вигідними закупками. Проте мало хто замислюється, що цей гігант торгівлі пройшов складний...

ТОП-5 суші-сетів Львова, які варто спробувати хоча б раз: гастрономічний гід

Львів — це місто, яке вміє дивувати не лише своєю архітектурою та кавою, а й неймовірною гастрономічною культурою. Останніми роками японська кухня стала невід’ємною...

Особливості посіву люпину: терміни, норми висіву та глибина загортання насіння

Люпин — це унікальна зернобобова культура, яка щороку привертає дедалі більше уваги українських аграріїв. Його цінність полягає не лише у високому вмісті високоякісного білка...
...