Село Давидів, що біля Львова, закрили на карантин через спалах COVID-19: подробиці

Село Давидів Пустомитівського району, що поблизу Львова, ізолювали до 4 травня. Про це стало відомо ввечері 29 квітня. На усіх чотирьох головних виїздах з населеного пункту встановлено блокпости. Пропускають лише мешканців та тих, хто там працює, а пересування самих жителів у селі максимально обмежили, передає пресслужба Давидівської ОТГ (головне фото – умовне).

COVID-19 у Давидові

Давидів

Як повідомляє інформаційний портал “leopolis.one“, вже сьогодні, 30 квітня, на території Давидова за порядком слідкують поліцейські, а вулиці та численні громадські місця обробляють спеціальними розчинами. Як повідомили на фейсбук-сторінці Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади, кілька вулиць у селі (вул. Сонячна, вул. С. Бандери, вул. Галицька (біля сільської ради)) абсолютно закриті на в’їзд та виїзд. Також громаді повідомили, що на вулицях Галицькій та Львівській чергуватимуть поліцейські та медики, які здійснюватимуть температурний скринінг людям, інформує ЛОДА.

За останніми даними, у Давидові виявленно 8 локальних осередків спалаху коронавірусу. Усі вони не пов’язані між собою. Загалом вже у 20 осіб підтверджено COVID-19, а також виявлено 140 контактних осіб, які теж могли підхопити COVID-19. Останніх зараз перевіряють. Чи підтвердять у них вірус, стане відомо трохи згодом, передає видання “zaxid.net“.

Представники сільської ради та влада Львівщини в один голос закликають мешканців зберігати спокій та суворо дотримуватись правил ситуації, що склалась через спалах COVID-19. Мешканцям без поважних причин заборонено пересуватись вулицями селища, особливо це стосується літніх людей та дітей. У Давидові заплановано провести дезінфекцію вулиць, магазинів, під’їздів багатоповерхівок та інших громадських місць. Також протестують людей, які контактували з хворими, і тих, хто в групі ризику.

Нагадаємо, тижнем раніше стало відомо, що на COVID-19 захворіла головна лікарка місцевої амбулаторії Ірина Гнатів. Про це повідомила вона сама у соціальній мережі ФБ. До слова, пані Ірина у 2019 році отримала звання “Сімейний лікар-2019”. Її було обрано найкращим медиком в Україні у напрямі сімейної медицини. Підтримати лікарку у такий непростий для неї час зголосилась чи не уся лікарська спільнота Львівщини. Саме цей випадок став одним з перших у Давидівській ОТГ.

Що каже про це голова ЛОДА Максим Козицький?

Ситуацію з COVID-19 у Давидові на своїй сторінці у ФБ прокоментував голова ЛОДА Максим Козицький. Він наголосив, що у селищі діють посилені заходи з виявлення інфікованих та щодо дотримання порядку, тому просить усіх мешканців з розумінням та великою відповідальністю до цього поставитись. Пан Козицький зазначив, що наразі головне завдання виявити усіх, хто захворів на COVID-19, та ізолювати контактних осіб. Саме це сприятиме стабілізації сьогоднішньої ситуації та сприятиме подоланню коронавірусу у цій місцевості. 

Очільник Львівщини наголосив, що ситуація з COVID-19 у Давидові під контролом ЛОДА та відповідних служб. Максим Козицький закликає усіх львів’ян та мешканців області бути свідомими щодо питання COVID-19 та дотримуватись правил карантину!

Козицький

 

More from author

10 фактів про львівський ринок «Шувар»: від болотистого пустиря до найбільшого агрохабу регіону

Для кожного львів’янина та гостя міста назва «Шувар» асоціюється зі свіжістю, величезним асортиментом та вигідними закупками. Проте мало хто замислюється, що цей гігант торгівлі пройшов складний...

ТОП-5 суші-сетів Львова, які варто спробувати хоча б раз: гастрономічний гід

Львів — це місто, яке вміє дивувати не лише своєю архітектурою та кавою, а й неймовірною гастрономічною культурою. Останніми роками японська кухня стала невід’ємною...

Особливості посіву люпину: терміни, норми висіву та глибина загортання насіння

Люпин — це унікальна зернобобова культура, яка щороку привертає дедалі більше уваги українських аграріїв. Його цінність полягає не лише у високому вмісті високоякісного білка...
...